Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu Stiller

 

Çoğu erkeğin kadınlarda seksi bulduğu kalıplaşmış temel stiller var. File çoraplar, mini etek, dar bir jean gibi… Ancak bu kalıplaşmış stillerden farklı olarak, erkeklerin çok daha ilgisini çeken ve hatta daha da çok seksi ve çekici bulduklarını belirttikleri tarzları Keyiff okurları için topladık:

  • Dereceli Gözlük

Evet, dereceli gözlük takan kadınları birçok erkek çekici bulur. Doğru gözlük seçimi karşı tarafa birçok mesaj verir. Acaba hangi meslekte çalışıyor? Kendine çok mu güvenli? Kitap mı yazıyor? Ya da çok mu okuyor? Erkekler kafalarından bu soruları geçirirken, karşısındaki kadını daha sıcak bulurlar.

  • Çiçekli Uçuşan Elbiseler

İnsana hayat veren çiçek desenli, uçuşan elbiseleri giymek için bahar aylarını iple çekiyoruz. Bu elbiseler her kadını birer prensese dönüştürebilir. İşte kadınların temel özelliklerini ortaya çıkarıp, adeta mutluluk saçan bu elbiselere hiçbir erkek karşı koyamaz.

  • Beyzbol Şapkası

Beyzbol şapkası bazı kadınlarda harikalar yaratır. Bir kadını rahat, kendine güvenli, sportif gösterir. Aynı dereceli gözlük gibi kafalarda soru işareti oluşturur. Bu kadın hangi sporla uğraşıyor? Nereye gidiyor? Bu sadece bir tarz mı? Beyzbol şapkası takarak stilinize renk ve sempati katın!

  • At Kuyruğu Toplanmış Saç

Çoğu erkek uzun saça bayılır. Rüzgarda uçuşan uzun ve açık saçlar çoğu zaman tüm erkeklerin ilgisini çekse de at kuyruğu toplanmış bir saç, kadının gerçek hatlarını ve yüzünü ortaya çıkarır. At kuyruğunun bir özelliği de her ortamda kullanılabilmesidir. Dağınık ve sportif bir görüntü verebileceği gibi, yukarıdan toplanmış bir at kuyruğu daha sevimli, omuza yakın toplanmış bir at kuyruğu ise daha zarif gözükmenizi sağlar.

KOA

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dünyaya sadece bakma gör, dokunurken hisset, sınırlarını kaldır ve yakınlaş, birbirine sıkıca sarıl, merak et, risk al, anın keyfini çıkar. Copyright © 2017, Keyiff