Güneşli Havada Bile Giymek İsteyeceğiniz Güzellikte Yağmur Botları

 

Bu sezon yağmur botları adeta kendini aştı. Yağmurdan korumanın yanı sıra aynı zamanda içi sıcacık termal polarlı olan bu botlar adeta hayat kurtarıyor. Hepimizin korkulu rüyası olan ve o güzelim ayakkabılarımızın şeklini bozan yağmurlu günlerde, bu botlarla korkusuzca gezebilirsiniz.

 

Bu harika yağmur botlarını size tanıtmak için 2 değişik marka seçtik. Lemon Jelly ve Joules. Bu iki markayı da Türkiye’de Wepublic ve Beymen mağazalarından ya da Morhipo’dan satın alabilirsiniz.

Lemon Jelly botları çok şık ve çok değişik. Bu sezon satışa çıkardığı kadife yağmur botları, sezon trendini yakalamanızı sağlarken sizi yağmur botu giymemiş görüntüsü ile şık bir şekilde yağmurdan koruyor.

Ayrıca limon kokulu Lemon Jelly ayakkabıları da yağmurda size farklı bir seçenek sunuyor. Bu ayakkabılar gerçekten de inanılmaz tarz bir görüntü oluşturuyor. Yıllarca kullanabileceğiniz dayanınıklığa sahip bu ayakkabılarla çok sade bir iş kıyafetini bile dikkat çekici hale getirebilirsiniz!

Lemon Jelly yağmur ayakkabılarının kenarlarındaki pırıltı detayı da, erkeksi ayakkabılara feminen bir detay katıyor. Adeta bayıldık!

Simsiyah bir ceket ve pantolon, altında sadece kırmızı kadife Lemon Jelly ayakkabılar. Bu ayakkabılarla bir galaya bile gidebilirsiniz! Su geçirmez olduklarını da aklınızdan çıkarmayın.

Joules yağmur botları ise daha kaba hatlara sahip ancak çok eğlenceli! Karlı havada bile sıcak tutan bu botların desenleri modasevenleri cezbediyor. Çizgili, çiçekli, noktalı ve hayvan desenli olan bu botlar ve çizmeler farklı çeşitleriyle karar vermemizi zorlaştırıyor.

Joules marka yağmur botlarının 3 farklı boyu var. Joules çizmelerinin en güzel örneklerini altta sıraladık. Peki sizin bu sezon tercihiniz hangi muhteşem yağmur botu? Lemon Jelly mi Joules mu?

 

KOA

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dünyaya sadece bakma gör, dokunurken hisset, sınırlarını kaldır ve yakınlaş, birbirine sıkıca sarıl, merak et, risk al, anın keyfini çıkar. Copyright © 2017, Keyiff