Güzelliğiniz için etkili, pratik ve ekonomik çözüm: Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağının yemeklere lezzet katmak dışında güzelliğinize büyük faydaları var. Bunlardan en önemlileri hindistan cevizi yağının nem deposu olması ve cilt yaşlanmasını önlemesi.

Çok yönlü kullanabileceğiniz hindistan cevizi yağı, cildi nemlendirmek ve makyaj temizlemek için idealdir. Ancak bu mucize yağın etkileri çok daha fazla. İşte bunları sizler için sıraladık:

SAÇ MASKESİ 

Hindistan cevizi yağı oda sıcaklığında muhafaza edildiğinde kremsi ve katı bir yağdır. Duştayken vücudu veya saçı nemlendirmek için kullanmak isterseniz, hindistan cevizi yağı kavanozunu sıcak duşun altında eritmek için biraz bekletin.

Saç maskesi olarak kullanmak istediğinizde şampuan sonrası ıslak saça az miktarda uygulayın ve 5 dakika bekleyin. Ardından durulayın. Saçlarınızın nasıl parladığını göreceksiniz.

VÜCUT YAĞI

Duştan çıkışta vücudunuza sürün. Bebek gibi uyuyacaksınız.

DUDAK KREMİ

Hindistan cevizi yağı, özellikle soğuk havalarda oluşan dudak çatlamasına birebirdir. Küçük bir kutuya (lens kutusu ya da bitmiş dudak kremi kutusu olabilir) hindistan cevizi yağını koyun ve çantanızdan ayırmayın.

GÖZ ALTI KREMİ

Göz altındaki deri çok incedir. Yorgunluktan şişkinlik ya da siyah halkalar oluşabilir. Göz altı kremlerine servet ödemek istemiyorsanız, mucizevi nemlendirici olarak göz altlarınıza her akşam hindistan cevizi yağı sürün. Yalnız uygulamadan önce parmaklarınızla hindistan cevizi yağını hafifçe ısıtın.

KOA

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dünyaya sadece bakma gör, dokunurken hisset, sınırlarını kaldır ve yakınlaş, birbirine sıkıca sarıl, merak et, risk al, anın keyfini çıkar. Copyright © 2017, Keyiff