Astronot Gibi Görünmeden Metalik Mont Giyin

 

 

Metalik parçalar 2017 Sonbahar/Kış sezonuna bomba gibi düştü. Daha çok defilelerde görmeye alışık olduğumuz bu parçaları günlük giyimde nasıl kullanmalıyız? Metalik ceket ya da mont giymek cesaret istiyor. Ancak markaların koleksiyonlarına kattıkları bu çekici parçaları görünce de modayı takip edenler bu parçalardan edinmek istiyor.

Üst resim bomber: Cheap Monday Bilstore (bilstore.com)

Peki sokaklarda astronot gibi görünmeden nasıl metalik kullanılmalı? Metalik bir dış giyim edindiğinizde rüküş olmamak için kıyafetinizdeki diğer parçaları mümkün olduğunca sade seçmelisiniz. Daha elegan bir görüntü için metalik parçalar beyaz pantolon veya kazaklarla kombinlenebilir. Daha günlük tarz içinse baştan aşağı simsiyah giyinmek sizi çok hoş gösterecektir.

Üst resim metalik ceket: Lazy Oaf (lazyoaf.com)

 

Üst resim Metalik Mont: Kendall and Kyle

Şık bir görüntü için metalik deri ceketler sizi akşam dışarı çıkarken çok hoş gösterecektir. Daha punk ya da sokak stili görüntüsü için metalik bomber tarzı ceketleri siyah klasik bir bere, mom jeans ve siyah az topuklu botlarla ya da kaba sneaker’larla tamamlayabilirsiniz.

Üst resim metalik mont: Amy Lynn (asos.com)

Üst resim metalik ceket: Lazy Oaf

Üst resim metalik mont: Kendall and Kyle

Alt resim metalik ceket: Helmut Lang

 

Daha WOW etkili bir görüntü için gümüş metaliklerin yanı sıra altın tonlarını da deneyebilirsiniz. Altın tonları mavi renk jeanlerle çok yakışıyor.

Üst ve Alt resim metalik deri ceket: Academia Beymen (beymen.com)

Alt resim metalik bomber: Cheap Monday (bilstore.com)

Üst ve alt resim metalik bomber: Cheap Monday (bilstore.com)

Alt resim deri ceket: Dsquared2


Keyiff.com olarak tüm kadınların çarpıcı güzelliklerini yansıtmalarını dileriz. 
KOA

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dünyaya sadece bakma gör, dokunurken hisset, sınırlarını kaldır ve yakınlaş, birbirine sıkıca sarıl, merak et, risk al, anın keyfini çıkar. Copyright © 2017, Keyiff