Dekorasyon için Sonbahar Renk Paleti

Bu sonbahar sezonunda iç mekanlar söz konusu olduğunda, karanlık tonların dünyasına kucak açıyoruz.

Koyu maviden, derin yeşil tonlarına, bu sezonun en trend renkleri evinizin havasını tamamen değiştirecek. 

Eğer bu renkleri evinizde nasıl kullanacağınızı bilemiyorsanız, size bazı fikirler verelim.


 

Koyu Mavi Tonları

Mavi, rahatlatıcı özelliği ile bilinen bir renktir. Koyu gece mavisi tonları ise bu etkiyi evinize yaymak için çok etkili bir seçim olabilir.

Eğer odanızın tamamını veya tek bir duvarı koyu mavi tonlarında boyamak sizin için radikal bir düşünce ise, bu renklerde kadife bir yastık, vazo veya biblo gibi daha küçük ama etkili dekorasyon objelerini mekanın çeşitli yerlerine serpiştirerek aynı etkiyi yakalayabilirsiniz.

Koyu Yeşil Tonları

Koyu yeşil trendi bu sezon geri dönüyor. Siz de doğanın bu eşsiz renk skalasını, birkaç küçük dokunuşla iç mekanınıza taşıyabilirsiniz.

Salonunuzun ortasına koyu yeşil bir koltuk yerleştirebilir, yeşilin çeşitli tonlarında, büyük iç mekan bitkilerine yer açabilir veya kalın perdelerinizi koyu yeşil tonlarında seçerek odanızın havasını anında değiştirebilirsiniz.


Keyiff.com olarak, yapacağınız küçük dokunuşlarla, yaşam alanınızın sizi daha çok yansıtmasını sağlayabileceğinize ve evinizden aldığınız keyfi arttırabileceğinize inanıyoruz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dünyaya sadece bakma gör, dokunurken hisset, sınırlarını kaldır ve yakınlaş, birbirine sıkıca sarıl, merak et, risk al, anın keyfini çıkar. Copyright © 2017, Keyiff