Puma Fenty by Rihanna’nın Muhteşem 2017 Ayakkabı Koleksiyonu

Puma Fenty by Rihanna’nın 2017 ayakkabı koleksiyonu tek kelime ile muhteşem. Biraz punk, biraz rock, biraz lise öğrencisi havasında ama oldukça şık ve tarz!

2017 Sonbahar Kış sezonunun en göz alıcı modeli kuşkusuz klasik Puma creeper modeline farklı bir bakış getiren rugan sivri burunlu creeper’lar. Spor ayakkabıyı modern bir dokunuşla farklılaştıran bu modele sokak modasını sevenler ve spora şıklık getirmek isteyenler bayılacak.

Klasik Puma rahatlığında olduğu belirtilen ayakkabının 2 rengi var. Biri açık gri rugan ve koyu gri platform tabanlı, diğeri ise simsiyah! Cesursanız ayakkabının tasarımını daha çok gösteren gri modeli tercih etmenizi tavsiye ederiz. Yalnız bu model sınırlı sayıda ve Türkiye’de sadece birkaç mağazada satışa sunuldu.

Puma Fenty by Rihanna Pointy Creeper modelini Türkiye’de Shopigo, Brandroom ve Harvey Nichols mağazalarından satın alabilirsiniz.

Peki koleksiyonun diğer göz alıcı ayakkabı modellerine de bakalım mı?

Renkler adeta inanılmaz. Platform taban sayesinde boyunuz 5cm kadar uzarken aynı zamanda spor görüntünüze tarz katmak için muhakkak göz atın deriz.

Kadife modasına bu kış kendimizi iyice kaptırdık! Bordo creeper’lar bu sezonun en gözde sneaker’larından!

Alt resim: Bilekten bağlı Puma Fenty by Rihanna creeper Bilstore mağazalarında satışta!

Sarı ve pembenin tatlı uyumu ve bej platformun kombinasyonu bizi adeta büyüledi!

Bu sarı süet creeper’ı Türkiye’de satan mağazaya henüz rastlamadık ancak “benim olmalı” diyorsanız, asos.com’dan satın alabilirsiniz!

Alt resim: 4 renkli Puma modeli. Bilstore mağazalarında satılıyor.

Pembe kurdeleli deri creeper sanki bir rüya. Renkli açık tonlu çoraplarla, spor ama aynı zamanda romantik bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Üst resim: Saten kurdeleli creeper (Tüm Puma mağazalarında puma.com Türkiye mağazasında satışta)

Alt resim: Saten kurdeleli terlik (Tüm Puma mağazalarında puma.com Türkiye mağazasında satışta)

Alt resim: Yeşil, çok kalın platformlu sneaker (Tüm Puma mağazalarında puma.com Türkiye mağazasında ve Beymen’de satışta)


Keyiff.com olarak tüm kadınların stillerini bulmalarını ve kendilerine güvenerek mutlu bir hayat sürmelerini dileriz. 
KOA

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Dünyaya sadece bakma gör, dokunurken hisset, sınırlarını kaldır ve yakınlaş, birbirine sıkıca sarıl, merak et, risk al, anın keyfini çıkar. Copyright © 2017, Keyiff